Contact Scoala Auto Rec - SUNA ACUM

VECHIME SI EXPERIENTA DE PESTE 20 ANI IN

DOMENIU!

SCOALA DE SOFERI

Pentru mai multe informatii :

Localizare Scoala Rec

Oferte/Promotii - Rec

SUNA ACUM

INSCRIE-TE ONLINE

Promotie Martie - Aprilie

• primii 50 elevi inscrisi beneficiaza de 20% reducere -

• scoala pe masina LOGAN / SEAT - 10% reducere - 1.800 lei toate taxele incluse

Pret scoala cat.B, manuala sau automata, incepand cu 01.05.2021: 2.500 lei(toate taxele de scolarizare  incluse)

1 Carp Iulian
2 Stirbu Elena
3 Calimac Ana Maria
4 Macarie Petrica
5 Ciobanu Claudiu
6.Papa Diaconu Marinel
7.Negrea Antonio
8.Rasnita Ana Maria

Salut! Acesta este site-ul SCOLII DE SOFERI REC PREST si ma bucur ca te-ai oprit sa-l vizitezi!... Incercam sa punem pret pe calitate si aptitudinile noastre de a educa astfel incat examenul auto sa devina din ce in ce mai usor. Promovabilitatea prin scoala noastra de soferi este mult mai aproape de succes. Avand o vechime de peste 20 ani in domeniu, si bazandu-ne pe experienta acumulata in timpul pregatirii a mii de elevi, scoala noastra va asteapta asigurandu-va cele mai bune conditii de instruire. Ne preocupam permanent pentru cresterea calitatii serviciilor pe care le oferim elevilor nostri, informand-ne permanent cu privire la cele mai noi reglementari in domeniu si la cele mai noi metode de transmitere a cunostiintelor aplicate in tarile europene.

Pregatim cursanti si cu predare in limba RUSA sau FRANCEZA

Oferte/Promotii -REC

Scoala de soferi Auto Rec va pune la dispozitie o gama diversificata de autoturisme cu posibilitatea de a efectua orele de pregatire practica cu intructorul nominalizat de dumneavoastra.Şcoala noastră dispune de programe complete de pregătire atât practice cât şi teoretice.Inscrierea la scoala de soferi se poate face prin telefon 0732 452 114 sau la unul din sediile noastre aflate pe Soseaua Chitilei sau pe Bd Bucurestii NoiÎn cadrul scolii de soferi “Rec” activează instructori auto şi profesori de legislaţie rutieră cu pregatire profesionala, săli dotate corespunzător şi disponibilitatea noastră de a ne adapta programului dumneavoastră.Totodata aveti posibilitatea de a alege data, locul şi ora întâlnirii cu profesorul auto.Scoala de soferi accepta plata integral sau in 3 rate

Oferte/Promotii -REC