• Flota Auto Rec Prest

Scoala de soferi Auto Rec va pune la dispozitie o gama diversificata de autoturisme cu posibilitatea de a efectua orele de pregatire practica cu intructorul nominalizat de dumneavoastra.

•

Şcoala noastră dispune de programe complete de pregătire atât practice cât şi teoretice.

•

Inscrierea la scoala de soferi se poate face prin telefon 0732 452 114 sau la unul din sediile noastre aflate pe Soseaua Chitilei sau pe Bd Bucurestii Noi

•

În cadrul scolii de soferi “Rec” activează instructori auto şi profesori de legislaţie rutieră cu pregatire profesionala, săli dotate corespunzător şi disponibilitatea noastră de a ne adapta programului dumneavoastră.

• Totodata aveti posibilitatea de a alege data, locul şi ora întâlnirii cu profesorul auto.

Nume
Numar telefon
Adresa E-mail
Conținutul mesajului
Alege masina pe care vei face scoala
POZA BULETIN
Expediază
Formularul a fost expediat - îți mulțumesc.
Te rugăm să îndeplinești toate câmpurile obligatorii!

Flota Auto Rec Prest

Telefon : 0732 452 114